Zawory bezpieczeństwa SYR

Zawory bezpieczeństwa 1915/2115/8115

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń w większych instalacjach

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MAGNET

Podciśnieniowe separatory powietrza

Separatory SPIROVENT SUPERIOR

Separator powietrza na obrotowej flanszy

Separator powietrza SPIROVENT RV2

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MB3

Zawory bezpieczeństwa SYR

Zawory bezpieczeństwa 1915/2115/8115

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń i powietrza

Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI MAGNET

Dobór zaworów bezpieczeństwa

Program doboru zaworów bezpieczeństwa SYR

Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI mosiężny

czytaj całość...Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację powietrza (i gazów) oraz zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia. Wykonanie mosiężne, z zewnętrznym magnesem i obrotowym przyłączem (możliwy montaż na rurociągach poziomych, pionowych, skośnych).
 
NOWOŚĆ!

czytaj całość...

Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI MAGNET stalowy

czytaj całość...Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację powietrza (i gazów) oraz zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia. Wykonanie ze stali na rurociągi poziome DN50-DN300, połączenia kołnierzowe lub do wspawania. SPIROCOMBI MAGNET wyposażony jest w magnes dodatkowo wspomagający wychwytywanie cząstek magnetytu.

NOWOŚĆ!

czytaj całość...

Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI stalowy

czytaj całość...Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację powietrza (i gazów) oraz zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia. Wykonanie ze stali na rurociągi poziome DN50-DN300, połączenia kołnierzowe lub do wspawania.

czytaj całość...

Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI stalowy, dużego przepływu - Hi-flow

czytaj całość...Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI stalowy Hi-flow. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację powietrza (i gazów) oraz zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia. SPIROCOMBI wykonywany jest w wersji Hi-flow głównie dla instalacji chłodniczych - duże przepływy czynnika - większe niż w instalacjach ciepłowniczych. Wykonanie ze stali na rurociągi poziome DN50-DN300, połączenia kołnierzowe lub do wspawania.

czytaj całość...

Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI stalowy, rozbieralny

czytaj całość...Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI stalowy, rozbieralny. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację powietrza (i gazów) oraz zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia. Wykonanie ze stali na rurociągi poziome DN50-DN300, połączenia kołnierzowe lub do wspawania - wersja rozbieralna (możliwość wyjęcia siatek - rur SPIRO).

czytaj całość...

Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI stalowy, rozbieralny, dużego przepływu - Hi-flow

czytaj całość...Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI stalowy Hi-flow, rozbieralny. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację powietrza (i gazów) oraz zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia. SPIROCOMBI wykonywany jest w wersji Hi-flow głównie dla instalacji chłodniczych - duże przepływy czynnika - większe niż w instalacjach ciepłowniczych. Wykonanie ze stali na rurociągi poziome DN50-DN300, połączenia kołnierzowe lub do wspawania - wersja rozbieralna (możliwość wyjęcia siatek - rur SPIRO).

czytaj całość...