Zawory bezpieczeństwa SYR

Zawory bezpieczeństwa 1915/2115/8115

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń w większych instalacjach

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MAGNET

Podciśnieniowe separatory powietrza

Separatory SPIROVENT SUPERIOR

Separator powietrza na obrotowej flanszy

Separator powietrza SPIROVENT RV2

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MB3

Zawory bezpieczeństwa SYR

Zawory bezpieczeństwa 1915/2115/8115

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń i powietrza

Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI MAGNET

Dobór zaworów bezpieczeństwa

Program doboru zaworów bezpieczeństwa SYR

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MBC

czytaj całość...

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MBC. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia - wolną od zanieczyszczeń. Wykonanie z magnesem i obrotowym przyłączem (możliwy montaż na rurociągach poziomych, pionowych, ukośnych).

NOWOŚĆ!

czytaj całość...

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MBL

czytaj całość...Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MBL. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia - wolną od zanieczyszczeń. Wykonanie z magnesem i obrotowym przyłączem (możliwy montaż na rurociągach poziomych, pionowych, skośnych) - wielkości 1 1/4", 1 1/2", 2".

czytaj całość...

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MB3

czytaj całość...Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MB3. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia - wolną od zanieczyszczeń. Wykonanie z magnesem i obrotowym przyłączem (możliwy montaż na rurociągach poziomych, pionowych, skośnych).

czytaj całość...

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP

czytaj całość...Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia - wolną od zanieczyszczeń. Wykonanie podstawowe na rurociągi poziome.

czytaj całość...

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MAGNET stalowy

czytaj całość...Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MAGNET stalowy. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia - wolną od zanieczyszczeń. Wykonanie ze stali na rurociągi poziome DN50-DN300, połączenia kołnierzowe lub do wspawania. SPIROTRAP MAGNET wyposażony jest w magnes dodatkowo wspomagający wychwytywanie cząstek magnetytu.

NOWOŚĆ!

czytaj całość...

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP stalowy

czytaj całość...Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP stalowy. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia - wolną od zanieczyszczeń. Wykonanie ze stali na rurociągi poziome DN50-DN300, połączenia kołnierzowe lub do wspawania.

czytaj całość...

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP stalowy dużego przepływu - Hi-flow

czytaj całość...Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP stalowy Hi-flow. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia - wolną od zanieczyszczeń. SPIROTRAP wykonywany jest w wersji Hi-flow głównie dla instalacji chłodniczych - duże przepływy czynnika - większe niż w instalacjach ciepłowniczych. Wykonanie ze stali na rurociągi poziome DN50-DN300, połączenia kołnierzowe lub do wspawania.

czytaj całość...

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP stalowy, rozbieralny

czytaj całość...Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP stalowy, rozbieralny. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia - wolną od zanieczyszczeń. Wykonanie ze stali na rurociągi poziome DN50-DN300, połączenia kołnierzowe lub do wspawania - wersja rozbieralna (możliwość wyjęcia siatek - rur SPIRO).

czytaj całość...

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP stalowy, rozbieralny, dużego przepływu - Hi-flow

czytaj całość...Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP stalowy Hi-flow, rozbieralny. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia - wolną od zanieczyszczeń. SPIROTRAP wykonywany jest w wersji Hi-flow głównie dla instalacji chłodniczych - duże przepływy czynnika - większe niż w instalacjach ciepłowniczych. Wykonanie ze stali na rurociągi poziome DN50-DN300, połączenia kołnierzowe lub do wspawania - wersja rozbieralna (możliwość wyjęcia siatek - rur SPIRO).

czytaj całość...