Zawory bezpieczeństwa SYR

Zawory bezpieczeństwa 1915/2115/8115

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń w większych instalacjach

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MAGNET

Podciśnieniowe separatory powietrza

Separatory SPIROVENT SUPERIOR

Separator powietrza na obrotowej flanszy

Separator powietrza SPIROVENT RV2

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MB3

Zawory bezpieczeństwa SYR

Zawory bezpieczeństwa 1915/2115/8115

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń i powietrza

Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI MAGNET

Dobór zaworów bezpieczeństwa

Program doboru zaworów bezpieczeństwa SYR

Zawór termostatyczny 705

czytaj całość...Zawór mieszający wody użytkowej 705 jest stosowany do centralnej regulacji temperatury wody w instalacji ciepłej wody użytkowej. Może być stosowany także w systemach solarnych.

czytaj całość...

Zawór różnicy ciśnień 390/391

czytaj całość...Regulator różnicy ciśnień 390/391 służy do utrzymania stałej ilości przepływu i różnicy ciśnień w pompowych instalacjach centralnego ogrzewania, w których regulacja odbywa się poprzez zawory termostatyczne radiatorowe lub zawory strefowe. Regulator różnicy ciśnień może być również stosowany w instalacjach ciepłowniczych (zdalnego sterowania).

czytaj całość...

Zawór upustowy 6203

czytaj całość...Regulator ciśnienia typu 6203 (zawór różnicy ciśnień) stosowany jest do ograniczania ciśnienia w urządzeniach i instalacjach przemysłowych z następującymi mediami: woda, neutralne płyny, wolne od oleju powietrze, neutralne gazy. Zawór ten ogranicza (stabilizuje) i reguluje ciśnienie.

czytaj całość...

Zawór termostatyczny 702

czytaj całość...Zawór mieszający wody użytkowej 702 jest stosowany do centralnej regulacji temperatury wody w instalacji ciepłej wody użytkowej. Przez stosowanie zaworów zmniejsza się zużycie wody użytkowej oraz maleje zużycie energii potrzebnej na podgrzanie tej wody. Zawory te zapewniają również komfort i upraszczają instalację oraz zmniejszają powstawanie korozji i osadów.

czytaj całość...