Odpowietrznik SPIROTOP do wysokich ciśnień i temperatur

Odpowietrznik SPIROTOP do wysokich ciśnień i temperaturSPIROTOP do wysokich ciśnień i temperatur jest to automatyczny odpowietrznik, który szybko i wydajnie usuwa duże ilości powietrza z instalacji. Urządzenie zostało tak zaprojektowane, aby było bezobsługowe i działało nieprzerwanie przez długie lata.
Unikalna konstrukcja tego niezwykle niezawodnego odpowietrznika została sprawdzona w licznych badaniach laboratoryjnych i testach praktycznych. Potwierdzeniem tego jest sprawne działanie odpowietrznika SPIROTOP w niezliczonych instalacjach w wielu krajach całego świata.
Specjalny mechanizm zaworu gwarantuje brak cieknięcia - nie ma potrzeby odcinania wyjścia odpowietrznika. Nagwintowana końcówka umożliwia założenie rurki i odprowadzenie gazów poza miejsce montażu odpowietrznika.
Konstrukcja komory odpowietrznika chroni mechanizm zaworu przed zanieczyszczeniem. Odpowiednia objętość zapewnia swobodny laminarny przepływ powietrza.
 
Odpowietrzniki SPIROTOP mogą być stosowane w instalacji wypełnionej mieszaniną wody z glikolem.
Maksymalna zawartość glikolu nie może przekraczać 50%.
 
Korzyści stosowania odpowietrznika SPIROTOP:
  • bezobsługowe działanie,
  • ciągłe i nieprzerwane odpowietrzanie,
  • odporny na uszkodzenia zawór odpowietrzający, szybkie usuwanie dużych poduszek powietrza z instalacji, automatyczne napowietrzanie przy opróżnianiu instalacji, oszczędność kosztów związanych z obsługą urządzenia, trzy lata gwarancji.

Wykonanie dedykowane dla instalacji wysokich ciśnień i temperatur.

Katalog techniczny SPIROTECH 2017 11,38MB

Odpowietrznik SPIROTOP do wysokich ciśnień i temperatur Odpowietrznik SPIROTOP nierdzewny Odpowietrznik SPIROTOP Solar / Solar Autoclose Odpowietrznik SPIROTOP

 

 

 

 

 

SPIROTOP - animacja

SPIROTOP - jak działa (ang.)

 

Montaż odpowietrzników automatycznych SPIROTOP

monaz spirotop

źle

monaz spirotop

dobrze  

monaz spirotop

dobrze